Vita az oktatásról
Érdekes vita egy mai blogban az oktatásról: Jó-e az elkülönítés az oktatásban?
Tavaly is találtam egy hasonlót.
És Nahalka István is ezzel a témával foglalkozik a blogjában.
Tavaly is találtam egy hasonlót.
És Nahalka István is ezzel a témával foglalkozik a blogjában.
Megjegyzések
Megjegyzés küldése